PŁATNOŚĆ

Płatność za wydruki zakupione w sklepie możliwa jest poprzez PayPal / kartę płatniczą. Z uwagi na unikalność każdego zamówienia, nie ma możliwości płatności za pobraniem, możliwa jest jedynie przedpłata.

WYSYŁKA

Fotoobrazy wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, z największą dbałością o zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Przesyłka, niezależnie od ilości i wielkości zamówionych prac, jest darmowa.

CZAS REALIZACJI

Szacunkowy czas otrzymania zamówionych prac zwykle wynosi 5-7 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie (aby fotoobraz wręczyć np. jako prezent), pamiętaj aby zamówienie wysłać na około 10 dni (lub więcej)  przed oczekiwanym terminem.

NIESTANDARDOWE WYMIARY

Każdy z fotoobrazów dostępny jest w trzech typowych formatach, zwykle około 45×30, 75×50 lub 90×60 cm lub 30×30, 50×50 lub 70×70 cm (dla zdjęć kwadratowych). Możliwe są wydruki w innych formatach, jeśli potrzebujesz fotoobraz w innym rozmiarze, napisz: pawel@polecieli.com.

REKLAMACJE

Paczki przygotowywane do wysyłki są w sposób solidny, zgodnie z wymogami firmy kurierskiej DPD. Jednak w przypadku uszkodzeń konieczne jest spisanie protokołu reklamacyjnego. Należy sporządzić protokół szkody, a następnie przesłać skan dokumentu na adres: pawel@polecieli.com. Będzie to stanowiło podstawę do reklamacji.

ZWROTY

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy, ponieważ fotoobrazy drukowane są na indywidualne zlecenie, po otrzymaniu zamówienia i zaksięgowania wpłaty. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy w której przedmiotem jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany
według specyfikacji Konsumenta.

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

Możesz zlecić wykonanie indywidualnego zdjęcia / sesji zdjęciowej (szczegóły na stronie 'usługi dronem'), które zostaną później wydrukowane jako fotoobrazy. Powiedz, czego potrzebujesz, wycenimy to indywidualnie.

WŁASNE ZDJĘCIA

Istnieje możliwość wydruku fotoobrazów z dostarczonych przez Ciebie plików, jeśli interesuje Cię taka opcja, proszę o kontakt.

KONTAKT

Możesz pisać: pawel@polecieli.com lub dzwonić: +48 502 636 629. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.